Malutka Tosia walczy ze straszną chorobą. Kup wyjątkową książkę dla dzieci

3-letnia Antosia Stępień od urodzenia zmaga się z lekooporną padaczką i chorobą metaboliczną, która nie pozwala jej normalnie się rozwijać. Jednak po ponad 3 latach specjalistycznych badań diagnoza wciąż nie jest ostatecznie potwierdzona, a konsultacje z lekarzami z całego świata przerwała pandemia koronawirusa.

Tosia cały czas znajduje się pod specjalistyczną opieką i dzielnie walczy o powrót do zdrowia. Mała Wojowniczka potrzebuje jednak wsparcia - środków finansowych, które pozwolą opłacić najnowsze badanie genetyczne obejmujące analizę całego genomu (WGS) oraz zapewnić stałą i niezwykle ważną rehabilitację.

Kup wartościową książkę dla dzieci i pomóż Tosi wrócić do zdrowia

Pomóc możesz, kupując wyjątkową książkę dla dzieci, która powstała w ramach akcji charytatywnej PrzyTulanki dla Tosi. 19 pisarzy, poetów i ilustratorów stworzyło niezwykły zbiór wierszy i opowiadań, nie pobierając żadnego honorarium. Pieniądze na druk książki zebrano poprzez zbiórkę na wspieram.to, a w jej dystrybucję (także bez żadnej prowizji) zaangażowała się księgarnia internetowa bonito.pl. Dzięki temu cały dochód ze sprzedaży książki trafia na konto Tosi w Fundacji Kawałek Nieba.

Reklama

"PrzyTulanki" - książka, która leczy

Jak oswajać dzieci z chorobą i niepełnosprawnością? Czy to, że ktoś jest inny, oznacza, że należy się go bać? "PrzyTulanki" to zbiór wartościowych tekstów, które będą pretekstem do rozmów z dziećmi o ważnych i niełatwych sprawach. Tak o książce pisze Michał Rusinek: "Wspaniali polscy pisarze i ilustratorzy wzięli na warsztat słowo "przytulanka" i przyjrzeli mu się z różnych stron, poruszając przy okazji ważne dla dzieci (i dorosłych) tematy: akceptacji, choroby, wykluczenia, starości, umiejętności przepraszania czy radzenia sobie z emocjami". Bogato ilustrowana książka w twardej oprawie zachwyci każde dziecko (a także rodzica) i przeniesie je w pełen humoru i optymizmu świat, pokazując jednocześnie, co w życiu jest najważniejsze.

Kupując książkę, dajesz wspaniały prezent nie tylko własnemu dziecku, ale także Tosi. Jeśli nie możesz kupić książki, prosimy - poinformuj o niej swoich bliskich i znajomych.

Nie zostawiaj Tosi samej w tej trudnej walce - pomóż, kupując książkę TUTAJ.
INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy