Reklama

​Plantwear: Kup bransoletkę, ufunduj maseczkę

Firma Plantwear, producent drewnianych zegarków i biżuterii, szyje maseczki dla szpitali. Kupując plecioną bransoletkę z drewnianym symbolem, zwiększasz pule maseczek o jedną i jednocześnie pomagasz w utrzymaniu firmy.

"Szyjemy 200 maseczek dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie - tak po prostu, od siebie. Dodatkowo, za każdą bransoletkę plecioną kupioną na stronie DO TEJ PULI dorzucamy jeszcze 1 maseczkę" - piszą przedstawiciele firmy. - "Wiemy na pewno, że uszyjemy ponad 500 maseczek! 200 sztuk od nas + dodatkowe 300 za kupione przez Was bransoletki".

"Maseczki szyjemy ze 100% bawełny. NIE SĄ one przeznaczone dla oddziałów zakaźnych. Szpital wykorzysta je jednak na innych oddziałach, dlatego są tak potrzebne: małym pacjentom (zwłaszcza onkologicznym), personelowi, rodzicom chorych dzieci.

Reklama

Mamy pewność, że TEN KONKRETNY szpital, czyli Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, przyjmie takie maseczki, potrzebuje ich i każdą dobrze wykorzysta.

Maseczki szyjemy według wytycznych szpitala. Nie z ‘danych z internetu’, nie z ‘wiadomości na facebooku’, tylko prosto od przedstawicielki szpitala. W sposób określony przez szpital - na gumkach.

Przyznajemy też, że każda z bransoletek pomaga podwójnie. Szpitalowi i nam - ludziom Plantwear “od wewnątrz". W tym trudnym czasie my również musimy zadbać o to, by ponad 40 zatrudnionych tu osób miało pracę. By radzić sobie jako firma. Dla ludzi. Po prostu" - czytamy na stronie.

Na swojej bransoletce znajdziesz hashtag #pomagam - dołącz do akcji na stronie Plantwear

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy